Menu
Your Cart

Kumaş ve Keçe Yapıştırıcıları

10 cm eninde, 5 metre uzunluğunda, çift taraflı, ütüyle yapışan tela. Buharlı ütü yardımı ile uygulayabilirsiniz. Uygulanan ürünler 60 derece sıcaklıkta yıkanabilir...
18,00TL
Vergiler Hariç:15,25TL
Çift Taraflı Ütüyle Yapışan Tela (2 cm)
Çok Satan
2 cm eninde, 25 metre uzunluğunda, çift taraflı, ütüyle yapışan tela. %100 polyamid malzemeden üretilmiştir. Paça telası olarak kullanılabilir. Buharlı ütü yardımı ile uygulayabilirsiniz. Uygulanan ürünler 60 derece sıcaklıkta yıkanabilir. Kullanımı: Bastırılacak kenarı önceden ütüleyiniz.Telayı ku..
32,00TL
Vergiler Hariç:27,12TL
Çizmeli Kumaş ve Punch Yapıştırıcısı
Yeni Çok Satan
Her türlü kumaş, keçe, aplike gibi ürünlerde kullanabileceğiniz tekstil yapıştırıcısı. Ayrıca panç nakışlarında deseni sabitlemek için arka tarafına sürebilirsiniz.Ciltle fazla temas ettiğinde cildinizi tahriş edebilir, kurutup çatlatabilir. Buharı soluduğunuz takdirde uyku ve sersemlik yapabilir. G..
59,00TL
Vergiler Hariç:50,00TL
Aplike, mefruşat ve tüm punch nakışlarında, pantolon paça ve etek tamirat işlerinde kullanılır. Kumaş, kağıt, karton, tahta, deri, lastik ve bir çok sentetik malzemede güvenle kullanabilirsiniz.Özellikle de duş perdeleri, çadır ve branda gibi yumuşak plastik (pvc) türünde malzemeyi rahatlıkla yapışt..
47,50TL
Vergiler Hariç:40,25TL
Gütermann Creativ HT 2 Tekstil Yapıştırıcı
Çok Satan
GÜTERMANN CREATİV HT2 TEKSTİL YAPIŞTIRICISI; her türlü kumaş, keçe, deri ve tekstil ürünlerinizi yapıştırmak için kullanabileceğiniz sağlam ve dayanıklı bir yapıştırıcıdır. Alman üretimi olan gütermann yapıştırıcı, punch ve kırkyama nakışında da rahatlıkla kullanılabilir. Kumaşın yumuşak dokusunu k..
57,00TL
Vergiler Hariç:48,31TL
Gütermann Creativ HT3, 2 cm eninde, 25 mt uzunluğunda, çift taraflı, ütüyle yapışan tela. Buharlı ütü yardımı ile uygulayabilirsiniz. Uygulanan ürünler 60 derece sıcaklıkta yıkanabilir...
25,00TL
Vergiler Hariç:21,19TL
90 cm eninde, 1 metre uzunluğunda, tek taraflı, ütüyle yapışan kumaş bez tela. Buharlı ütü yardımı ile uygulayabilirsiniz. Uygulanan ürünler 60 derece sıcaklıkta yıkanabilir.Belirtilen fiyat 1 metre içindir. Kaç metre almak isterseniz miktar kısmına girip satın alabilirsiniz...
39,00TL
Vergiler Hariç:33,05TL
Kumaşı kumaşa yapıştırmaya yarayan 120 ml sıvı, cadence kumaş aplike medium yapıştırıcı. Pamuklu kumaşlarda kullanabilirsiniz...
13,75TL
Vergiler Hariç:11,65TL
Aplike, mefruşat ve tüm punch nakışlarında, pantolon paça ve etek tamirat işlerinde kullanabileceğiniz tekstil ve kumaş yapıştırıcı. Kumaş, kağıt, karton, tahta, deri, lastik ve bir çok sentetik malzemede güvenle kullanabilirsiniz.Ciltle fazla temas ettiğinde cildinizi tahriş edebilir, kurutup çatla..
35,50TL
Vergiler Hariç:30,08TL
Her türlü kumaş (astar gibi asetat kaplamalı kumaşlar hariç), keçe, deri ve tekstil ürünlerinizi yapıştırmak için kullanabileceğiniz sağlam ve dayanıklı bir yapıştırıcıdır. Tek taraflı olarak uygulayabilirsiniz, yapıştırmak için 7 dakika bekleyin. Ardından parçaları birleştirip 5~10 saniye ütüleyin..
36,00TL
Vergiler Hariç:30,51TL
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)
Whatsapp Whatsapp
Whatsapp Whatsapp